10  نمونه کارت ویزیت از دید تام می برای الهام دادن به  طراحان گرافیک آورده شده است که شما  آنها را برای سالیان سال نزد خود نگه خواهید داشت.

با دیدن این کارت های ویزیت ، شما به کار کردن با طراحان این کارت ها علاقه من خواهید شد. این کارت ها در واقع می توانند به شما ایده بدهند تا بهترین کارت ویزیت خود را طراحی کنید. این مقاله نوشته شده توسط Tom May یک نویسنده و متخصص در ویرایش  آزاد در طراحی و تکنولوژی است. او یکی از سردبیران  قدیم سایت Creative Blog  و  قائم مقام در مجله net Magazine است.

بیشتر کارهای طراحان گرافیک امروزه تنها بصورت پیکسل و اینترنتی وجود دارند. اما این بدین معنی نیست که درخواست برای حالت پرینت شده آن دیگر وجود ندارد.  بلکه کاملا برعکس.

بخصوص چون بازار دیجیتال تمام اجتماع ما را در خود در برگرفته است، الان دوباره تمایلی برای ایجاد کارت های فیزیکی و قابل لمس ایجاد شده است، پس از افزایش محبوبیت کارت های ویزیت تعجب نکنید.

در اینجا 10 طراحی کارت برای الهام دادن به شما آورده شده است. هرچند ممکن است هزاران مورد بهتر هم وجود داشته باشد، از شما می خواهیم که در کامنت ها طراحی های مورد علاقه خودتان را به اشتراک بگذارید.

01. Ryan Brinkerhoff رایان برینکرهوف

علاقه ی رایان برینکرهوف به تایپوگرافی خودش را به زیبایی در این کارت ویزیت نشان داده است.

50
کارت ویزیت

مدیریت شرکت تجاری ای تحت نام Bandito Design، مستقر در میشیگان ، رایان برینکرهف علاقه خاصی به برندسازی، تصویرسازی و طراحی پوستر دارد و هدف او پیدا کردن راه حل های هوشمندانه برای لبخند آوردن بر صورت مردم است.

02. Kelli Marie Daly کیلی ماری دلی

کارت ویزیت بسیار جالبی که توسط طراح آزاد “کیلی ماری دلی” شبیه پوستر طراحی شده است.

51
کارت ویزیت

کیلی ماری دلی یک طراح گرافیک آزاد و یک کارگردان هنری است که الان در میلواکی ساکن است. این کارت ویزیت شبیه پوستر جنس پر کیفیتی دارد. هرچند که اولین مدل از این نوع نیست ولی به خوبی تکمیل شده است و به زیبایی احساسات واقعی شخصیت او را نشان می دهد. مابقی کار های شخصی دلی را در این  لینک ببینید.

03. Rama Estudio Taller راما استودیو تالر

طراحان خلاق از تمام قابلیت های چاپ استفاده کردند تا این کارت زیبا را طراحی و تولید کنند.

کارت ویزیت
کارت ویزیت

راما استودیو تالر یک گروه طراحی مستقر در بوینس آیرس است که استودیوی صحافی و لترپرس خود را تاسیس کردند. با الهام گرفتن از پوستر های پر زرق و برق تاپیوگرافی شده،  طراحان این مجموعه کارت های ویزیتی را در استودیوی خود طراحی کردند و ساختند، آنها از مقواهای سفید نازکی که بافت مناسبی نداشتند و می بایست آنها را دور می ریختند، استفاده کردند. آن ها از مشکل بافت این مقواها به نفع خود استفاده کرده و برای جذاب شدن بیشترشان به این کارت هابظاهری قدیم و فرسوده دادند. شما می توانید مجموعه ای از این کارت ها را در این لینک ببینید.

04. Brigada Creativa  بریج کریتیوا

طراحی نقل قول ها بر روی کارت ویزیت، می تواند طراحی آن را منحصربفرد کند.

کارت ویزیت
کارت ویزیت

BridagaCreativa یک استودیوی کوچک طراحی و تصویر سازی واقع در بارسلونا است که هدفش ” طراحی های شاد، محصولات منحصربفرد و هدیه هایی یکتا ” است. این کارت ویزیت هوشمندانه یک لوگویی را نشان می دهد که یک مداد واقعی را در برگرفته است، و با جملات زیبایی در مورد طراحی در اطرافش تزیین شده است.

05. Wendy Stephens وندی استفنز

وندی استفنز علاقه زیادی برای استفاده از تایپوگرافی در طراحی کارت ویزیت دارد.

کارت ویزیت
کارت ویزیت

وندی استفنز یک طراح گرافیک آزاد و یک هنرمند خلاق است که در استودیوی خودش در هرتفردشایر کار می کند. با نام استودیوی Dark Iris Design  که دارای مشتری در تمام انگلیس و جهان است. کارت های ویزیت آبی- خاکستری که طراحی کرده علاقه اش را به تایپوگرافی نشان می دهد، با راهنمایی هایی در پشت کارت و فونت های جذاب کار خود را زیباتر کرده است.

06. Anthony Cole آنتونی کل

این کارت شبیه چاقوی ارتش سوئیس است که تنها یک مدل از آن موجود است.

کارت ویزیت
کارت ویزیت

“من می خواستم کارت ویزیتی بسازم که همیشه بخاطر بماند”،  نقل قولی آنتونی کل؛  یک طراح گرافیک مستقر در اوکلند،  نیوزیلند،  است. ” این تلاش من به چیزی رسید که شبیه کارت ویزیت نبود،  و بیشتر شبیه یک چاقوی ارتشی است.” هر ابزار می تواند از محل خود بیرون بیاید و جزئیات تماس بر روی آن خوانده شود،  همانطور که شما می توانید جزئیات را در لینک ببینید.

07. Jose Antonio Contreras  جز آنتونیو کنتریراس

یک کارت ویزیت که شما را برای سال ها تحت تاثیر خود قرار می دهد.

“جوز آنتونیو کنترارس” طراح گرافیکی مستقر در بروکلین یک کارت ویزیتی را طراحی کرده و به مشتری داده است تا آنها را با یک دلیل مشخص محصور این کارت کند. در یک طرف آن، کلمات و اعداد بصورت جدا از هم برای جستجو کردن قرار دارند و در سمت دیگر کلید هایی برای راهنمایی شامل جزئیات تماس قرار داده شده است. یک ایده پر ایهام زیبا و بخوبی اجرا شده است.

کارت ویزیت
کارت ویزیت

شما می توانید تمام جزئیات را در صفحه اول پیدا کنید؟

کارت ویزیت
کارت ویزیت

08. Whiskey Design ویسکی دیزاین

طراحی ویسکی و استودیو والهالا یکی از بهترین کارهایش را با طراحی این کارت ارائه داد.

کارت ویزیت
کارت ویزیت

ویسکی دیزاین یک استودیو طراحی کوچک در کانزاس سیتی است که شعار آن ” غوغا به پا کنید” می باشد. و این کارت ویزیت های مجلل شبه مکعب مطمئنا چندتا ابرو را از تعجب بالا خواهد برد. روکش چوب، طراحی های فرو رفته و زرق های روی آن، به خوبی به چاپ آن جلوه داده است.

09. Patrizia Parca پاتریزیا پارسا

این کارت ها با طراحی مکعب مانند به خوبی شخصی سازی  شده و با شادابی همراه شده اند.

کارت ویزیت
کارت ویزیت

پاتریزیا پارسا یک طراح لوگو مستقر در رم است که علاقه زیادی به ” سفینه های فضایی ، بچه گربه ها و طراحی المان ها در شب ” دارد. ما عاشق لوگوهایی موشک مدادی هستیم که او طراحیشان کرده تا کار خود را ترویج دهد، و این یک تصمیم بزرگ برای  جلوه دادن کار خود به دیگران با یک کارت ویزیت شبه مکعب بوده است.

10. Chad Michael Smith چاد میشل اسمیث

آیا اصلا این یک کارت ویزیت طراحی شده است؟

کارت ویزیت
کارت ویزیت

پاد میشل اسمیت مالک و رئیس استودیو چاد میشل است، که یک استودیوی طراحی مستقر در دالاس است که در طراحی بسته بندی های منحصربفرد، توسعه محصولات، و برندسازی ها متخصص است. بعلت حکاکی یک چوب گیلاس و کشیدن پرزحمت آن با دست بر روی کارت، این طراحی زیبا حتما کار یک طراح حرفه ای است.

” من می خواستم دقت خودم را در طراحی جزئیات بخوبی نشان بدهم ” نقل می کند و در آخر اضافه می کند که ” من می خواستم کارت ویزیتی را طراحی کنم که شما براحتی آن را از کیفتان بیرون نیاندازید و اصلا خودتان را راضی نکنید که از دستش بدهید.” که او بخوبی در اینکار موفق شده است.

منبع : Tom May

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *